Продукція > AVX > TWAE108K050SBEZ0000
TWAE108K050SBEZ0000
TWAE108K050SBEZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 1000uF 10% ESR=700 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук