Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108K050SBSZ0000
TWAE108K050SBSZ0000
TWAE108K050SBSZ0000 Kyocera AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 1000uF Temp125 C ESR=1Ohms 10%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE108K050SBSZ0000 TWAE108K050SBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 50 V