Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108K050SBYZ0000
TWAE108K050SBYZ0000
TWAE108K050SBYZ0000 KYOCERA AVX
TWA-Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: E
Failure Rate: Z (Non-ER)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: E, Failure Rate: Z (Non-ER), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 50 V.