Продукція > AVX > TWAE108K060CBDZ0000
TWAE108K060CBDZ0000
TWAE108K060CBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 1000uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук