Продукція > AVX > TWAE108K060SBDZ0000
TWAE108K060SBDZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 1000uF 10% ESR=1 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук