Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108K060SBSZ0000
TWAE108K060SBSZ0000
TWAE108K060SBSZ0000 Kyocera AVX
KEM_T2074_M55_Module-1775035.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 1000uF 10% ESR=20mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук