Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108K075SBEZ0000
TWAE108K075SBEZ0000
TWAE108K075SBEZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 75 V.