Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108M050CBEZ0700
TWAE108M050CBEZ0700
TWAE108M050CBEZ0700 Kyocera AVX
TWA-E.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet WET TANT STANDARD
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 20% 50V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Failure Rate: Z (Non-ER), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE108M050CBEZ0700 TWAE108M050CBEZ0700 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 50V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Failure Rate: Z (Non-ER)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 50 V