Продукція > AVX > TWAE108M060CBSZ0000
TWAE108M060CBSZ0000
TWAE108M060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 1000uF 20% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук