Продукція > KYOCERA AVX > TWAE108M060SBSZ0000
TWAE108M060SBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1000UF/60V/E-CASE
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Tray
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 60 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UF/60V/E-CASE, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Інші пропозиції TWAE108M060SBSZ0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE108M060SBSZ0000 TWAE108M060SBSZ0000 Виробник : Kyocera AVX TWA_E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 50V 470uF 10%