Продукція > AVX > TWAE128K050CBLZ0000
TWAE128K050CBLZ0000
TWAE128K050CBLZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 1200uF Temp200 C ESR=5.5Ohms 10%
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук