Продукція > AVX > TWAE128K050CBSZ0000
TWAE128K050CBSZ0000
TWAE128K050CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 1200uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук