Продукція > AVX CORPORATION > TWAE157K125CBDZ0000
TWAE157K125CBDZ0000
TWAE157K125CBDZ0000 AVX Corporation
twa.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 125V 10% AXIAL
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 125V 150uF 10% ESR=1.6 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE157K125CBDZ0000 TWAE157K125CBDZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125V 150uF 10% ESR=1.6 Ohms