Продукція > AVX > TWAE157K125CBLZ0000
TWAE157K125CBLZ0000
TWAE157K125CBLZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 150uF 10% ESR=1.6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук