Продукція > AVX > TWAE157K125SBSZ0700
TWAE157K125SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 150uF 10% ESR=1.6 Ohms
Написати відгук