Продукція > AVX > TWAE158K030SBSZ0000
TWAE158K030SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 1500uF 10% ESR=1 Ohms
Написати відгук