Продукція > AVX > TWAE158K050SBSZ0000
TWAE158K050SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 1500uF 10% ESR=600 mOhms
Написати відгук