Продукція > AVX > TWAE158M030SBSZ0000
TWAE158M030SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 1500uF 20% ESR=600 mOhms
Написати відгук