Продукція > AVX > TWAE227K075SBSZ0000
TWAE227K075SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 220uF 10% ESR=1.2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук