Продукція > KYOCERA AVX > TWAE227K100CBSZ0000
TWAE227K100CBSZ0000
TWAE227K100CBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA_E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 220UF 100V 10% T4
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 100V 220uF 10% ESR=1.2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE227K100CBSZ0000 TWAE227K100CBSZ0000 Виробник : AVX Corporation TWA-E.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 100V AXIAL
товару немає в наявності
TWAE227K100CBSZ0000 TWAE227K100CBSZ0000 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 100V 220uF 10% ESR=1.2 Ohms