Продукція > AVX > TWAE227K125SBEZ0000
TWAE227K125SBEZ0000
TWAE227K125SBEZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 220uF Temp125 C ESR=1.4Ohms 10%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 125V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE227K125SBEZ0000 TWAE227K125SBEZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 125V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 125 V