Продукція > AVX > TWAE227M075SBSZ0700
TWAE227M075SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 220uF 20% ESR=1.2 Ohms
Написати відгук