Продукція > AVX > TWAE227M100CBSZ0000
TWAE227M100CBSZ0000
TWAE227M100CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 220uF 20% ESR=1.2 Ohms
Написати відгук