Продукція > AVX > TWAE227M100SBLZ0700
TWAE227M100SBLZ0700
TWAE227M100SBLZ0700 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 220uF Temp200 C ESR=1.2Ohms 20%
Написати відгук