Продукція > KYOCERA AVX > TWAE228K025CBSZ0000
TWAE228K025CBSZ0000
TWAE228K025CBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2200UF 10% 25V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2200UF 10% 25V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: E, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE228K025CBSZ0000 TWAE228K025CBSZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWA-E.pdf Tantalum Capacitors - Wet 2200UF 25V 10% T4