Продукція > AVX > TWAE228M025SBSZ0000
TWAE228M025SBSZ0000
TWAE228M025SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 2200uF 20% ESR=500 mOhms
Написати відгук