Продукція > KYOCERA AVX > TWAE308K050SBSZ0000
TWAE308K050SBSZ0000
TWAE308K050SBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3000UF 10% 50V AXIAL
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 50V 3KuF ESR=0.6ohms w/Sleeve 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE308K050SBSZ0000 TWAE308K050SBSZ0000 Виробник : Kyocera AVX TWA_E.pdf Tantalum Capacitors - Wet 50V 3KuF ESR=0.6ohms w/Sleeve 10%