Продукція > AVX > TWAE337K050SBSZ0700
TWAE337K050SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 330uF 10% ESR=1.5 Ohms
Написати відгук