Продукція > AVX > TWAE337K050SBYZ0000
TWAE337K050SBYZ0000
TWAE337K050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 330uF 10% ESR=1.5 Ohms
Написати відгук