Продукція > AVX > TWAE337K075SBSZ0700
TWAE337K075SBSZ0700
TWAE337K075SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 330uF 10% ESR=1 Ohms
Написати відгук