Продукція > AVX > TWAE337K100SBEZ0000
TWAE337K100SBEZ0000
TWAE337K100SBEZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 330uF Temp200 C ESR=800mOhms 10%
Написати відгук