Продукція > KYOCERA AVX > TWAE337K125CBXZ0700
TWAE337K125CBXZ0700
TWAE337K125CBXZ0700 Kyocera AVX
avx_03012019_TWA_DSCC-1537072.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 330uF Temp125 C ESR=800mOhms 10%
Написати відгук