Продукція > AVX > TWAE407K100SBSZ0000
TWAE407K100SBSZ0000
TWAE407K100SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 400uF 10% ESR=800 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук