Продукція > KYOCERA AVX > TWAE477M100SBEZ0000
TWAE477M100SBEZ0000
TWAE477M100SBEZ0000 Kyocera AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 470uF Temp200 C ESR=700mOhms 20%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук