Продукція > AVX > TWAE478K025CBSZ0000
TWAE478K025CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 4700uF 10% ESR=500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук