Продукція > AVX > TWAE478M025CBSZ0700
TWAE478M025CBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 4700uF 20% ESR=500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук