Продукція > AVX > TWAE567K060CBSZ0000
TWAE567K060CBSZ0000
TWAE567K060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 560uF 10% ESR=800 mOhms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук