Продукція > AVX > TWAE567K060SBSZ0000
TWAE567K060SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 560uF 10% ESR=800 mOhms
Написати відгук