Продукція > AVX > TWAE567M060CBSZ0000
TWAE567M060CBSZ0000
TWAE567M060CBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 560uF 20% ESR=0.8 Ohms
Написати відгук