Продукція > AVX > TWAE567M060SBDZ0000
TWAE567M060SBDZ0000
TWAE567M060SBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 560uF 20% ESR=800 mOhms
Написати відгук