Продукція > AVX > TWAE687K050SBSZ0700
TWAE687K050SBSZ0700
TWAE687K050SBSZ0700 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 680uF 10% ESR=0.7 Ohms
Написати відгук