Продукція > AVX > TWAE687K075SBYZ0000
TWAE687K075SBYZ0000
TWAE687K075SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 680uF Temp200 C ESR=900mOhms 10%
Написати відгук