Продукція > KYOCERA AVX > TWAE687M030CBEZ0700
TWAE687M030CBEZ0700
TWAE687M030CBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 20% 30V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 30 V
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 680UF 20% 30V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE687M030CBEZ0700 TWAE687M030CBEZ0700 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 30V 680uF Temp125 C ESR=800mOhms 20%