Продукція > AVX > TWAE687M050CBSZ0000
TWAE687M050CBSZ0000
TWAE687M050CBSZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 680uF Temp125 C ESR=700mOhms 20%
Написати відгук