Продукція > AVX CORPORATION > TWAE757M030CBEZ0700
TWAE757M030CBEZ0700
TWAE757M030CBEZ0700 AVX Corporation
TWA.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 750UF 20% 30V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 750uF 30V 20% ESR=800 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE757M030CBEZ0700 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 750uF 30V 20% ESR=800 mOhms