Продукція > AVX > TWAE757M060CBEZ0000
TWAE757M060CBEZ0000
TWAE757M060CBEZ0000 AVX
TWA_E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 750uF Temp85 C ESR=0.6ohms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук