Продукція > KYOCERA AVX > TWAE757M060CBEZ0700
TWAE757M060CBEZ0700
TWAE757M060CBEZ0700 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 750UF 20% 60V AXIAL
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 60V 750uF Temp125 C ESR=600mOhms 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWAE757M060CBEZ0700 TWAE757M060CBEZ0700 Виробник : AVX TWA-E-890185.pdf Tantalum Capacitors - Wet 60V 750uF Temp125 C ESR=600mOhms 20%