Продукція > AVX > TWAE757M100SBEZ0000
TWAE757M100SBEZ0000
TWAE757M100SBEZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 750uF 20% ESR=0.6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук