TWAN-250-3G Shenzhen Teleworld Microwave Co. Ltd.
TWAN-250-3G-1.pdf
Виробник: Shenzhen Teleworld Microwave Co. Ltd.
250W Coaxial Attenuator 3GHz 40dB 50ohms, N male to N female connector, weight is 1.9kg, the size is 259*68*70mm Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Написати відгук