TWC-050S070SS
TWC-050S070SS Thomas Research Products
TRC-050_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 36-72V 700MA
Packaging: Box
Voltage - Output: 36 ~ 72V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max): 240VAC
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 36-72V 700MA, Packaging: Box, Voltage - Output: 36 ~ 72V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Voltage - Input (Max): 240VAC, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.